Sobota, 2024-04-27, 02:44 | Jesteś zalogowany jako Gość | Grupa "Goście"
Główna » 2016 » Listopad » 29

Jesień to czas,kiedy liście przeprowadzają się do innego domu .Niektórzy nazywają to umieraniem ” (s.28 -cytat z książki )

Śmierć jest nieodzowną częścią życia i dotyka również dzieci , Dzieci potrzebują rozmów o śmierci i przemijaniu ,aby mogły rozumieć emocje, które towarzysza rozstaniom .Okresem ,który szczególnie skłania do zadumy nad życiem ,czasem., przemijaniem i śmiercią jest jesień. Czas listopadowych dni to dobra okazja do rozmowy o śmierci. Rozmowy trudnej, ale bardzo ważnej dla dziecka i… dla nas. Dziecko dostrzega wówczas drzewa bez liści ,uschnięte kwiaty w parku i ogrodzie . Wtedy właśnie rodzą się pytania ,które nie powinny pozostać bez odpowiedzi .Jest to najlepszy moment, żeby wyt ... Czytaj więcej »

Wyświetleń: 451 | Dodał: BibliotekaKętrzyn | Data: 2016-11-29 | Komentarze (0)

Dnia 17.11.2016 r. w PBP odbyły się warsztaty z "haftu matematycznego" dla bibliotekarzy powiatu kętrzyńskiego .

Wyświetleń: 444 | Dodał: BibliotekaKętrzyn | Data: 2016-11-29 | Komentarze (0)