Wtorek, 2024-04-23, 11:00 | Jesteś zalogowany jako Gość | Grupa "Goście"
Główna » 2016 » Listopad » 17

Kolej w krajobrazie Mazur

Czy z pozoru bezduszne, kilkudziesięcio tonowe pojazdy, poruszające się po setkach kilometrów oplatających kraj szlaków kolejowych mogą być wdzięcznym obiektem do fotografowania? A w połączeniu z pięknym mazurskim krajobrazem, tysiącami jezior i lasów?

Będzie można się o tym przekonać 24 listopada (czwartek) w Powiatowym Domu Kultury „Czerwony Tulipan” w Kętrzynie. O godz. 17:00 w Galerii Górnej odbędzie się wernisaż fotografii kolejowej Pawła Wagnera – pasjonata kolejnictwa, który od ponad 10 lat dokumentuje na zdjęciach pociągi, dworce, infrastrukturę i wszystko co związane z koleją na Mazurach. Ponadto podczas spotkania zaprezentowane zostaną eksponaty związane z historią kolei. O ich zastosowaniu i magii dawnej kolei, która bezpo ... Czytaj więcej »

Kategoria: Polecamy | Wyświetleń: 520 | Dodał: BibliotekaKętrzyn | Data: 2016-11-17 | Komentarze (0)