Piątek, 2024-04-26, 14:12 | Jesteś zalogowany jako Gość | Grupa "Goście"
Główna » 2016 » Listopad » 4 » Zajęcia biblioterapeutyczne dla uczniów klas I-III szkoły podstawowej
Zajęcia biblioterapeutyczne dla uczniów klas I-III szkoły podstawowej

Powiatowa Biblioteka Publiczna

zaprasza w listopadzie

uczniów klas I-III SP

na zajęcia biblioterapeutyczne na temat przemijania i umierania pt. „Jesień liścia Jasia” .

Celem tych zajęć jest pomoc w rozwiązywaniu problemów, jakie niesie życie codzienne, poprzez ukierunkowanie czytania. Czas listopadowy to dobra okazja do rozmowy o przemijaniu, śmierci .

Jak przygotować dziecko do rozmowy o starości chorobach, najtrudniejszych pożegnania i pogodzeniu się z nimi ?  O tym jest książka Leo Buscaglia

Uczniowie na podstawie książki Leo Buscaglia „ Jesień liścia Jasia” porównują pory roku do pór życia człowieka.   Po przeczytaniu opowiadania wykonują ilustracje liści w różnych porach roku i umieszczają je na konarach drzewa .

Zajęcia odbywają się w bibliotece .
Istnieje możliwość ustalenia daty i godziny zajęć pod numerem 721 123 789.

Osoba do kontaktu - Sylwia Wąsowicz

Wyświetleń: 427 | Dodał: BibliotekaKętrzyn | Rating: 0.0/0