Piątek, 2024-04-19, 21:29 | Jesteś zalogowany jako Gość | Grupa "Goście"
Główna » 2016 » Czerwiec » 13

Nowości dla bibliotekarzy  w zbiorach Powiatowej   Biblioteki Publicznej .

1. Kalendarium rocznic i wydarzeń : ściąga dla bibliotekarzy , nauczycieli i animatorów kultury /oprac. Grażyna Bilska. - Warszawa : ''Stowarzyszenie Bibliotekarzy Polskich'', 2016.

Kalendarium rocznic i wydarzeń. Ściąga dla bibliotekarzy, nauczycieli i animatorów kultury, to opracowanie adresowane do bibliotekarzy z rożnych sieci bibliotecznych, zwłaszcza publicznych i szkolnych, ale też do szerokiego gremium poszukujących pomysłu w swojej pracy kulturalno- edukacyjnej. Warto wiedzieć: co, gdzie, kiedy i dlaczego, po to, żeby łatwiej było wybrać, zaplanować i upamiętnić jakieś wydarzenie.

Daty w Kalendarium zostały opatrzone krotką adnotacją, co pozwoli na lepsz ... Czytaj więcej »

Kategoria: Polecamy | Wyświetleń: 591 | Dodał: BibliotekaKętrzyn | Data: 2016-06-13 | Komentarze (0)