Środa, 2024-04-24, 11:48 | Jesteś zalogowany jako Gość | Grupa "Goście"
Główna » 2014 » Kwiecień » 22

Uroczyste wręczenie nagród laureatom konkursu na album o Janie Pawle II

Dnia  15   kwietnia 2014r. o godz. 16.00  w  czytelni  Powiatowej  Biblioteki Publicznej  w Kętrzynie  odbyło się podsumowanie konkursu  i uroczyste wręczenie nagród  laureatom konkursu na album o Janie Pawle pt.: „ Jan Paweł  II – Świadek Wiary  w dzisiejszym świecie.”  Organizatorzy  konkursu : Powiatowa Biblioteka Publiczna i Parafialny Oddział Akcji Katolickiej  przy  Bazylice św. Jerzego  wyznaczyli  ważny cel  , a mianowicie  upamiętnienie kanonizacji  Jana Pawła II  poprzez zachęcenie  uczniów  do pogłębiania wiedzy o życiu, nauczaniu i działalności Wielkiego Papieża, przypomnienie podstawowych wartości ,które głosił Jan Paweł II, rozbudzanie ekspresji plastycznej inspirowanej życiem ... Czytaj więcej »

Kategoria: Konkursy | Wyświetleń: 1705 | Dodał: BibliotekaKętrzyn | Data: 2014-04-22 | Komentarze (0)