Czwartek, 2024-04-25, 15:19 | Jesteś zalogowany jako Gość | Grupa "Goście"
Główna » 2016 » Wrzesień » 05

W piątek 02 września 2016 r. o godz. 10:00 w ramach akcji Narodowego Czytania wielkich dzieł literatury polskiej w Powiatowej Bibliotece Publicznej w Kętrzynie odbyło się Głośne czytanie „Quo vadis” Henryka Sienkiewicza przez młodzież kętrzyńską . Wśród czytających byli uczniowie klasy licealnych z Centrum Naukowo-Biznesowego FENIKS w Kętrzynie , którzy czytali młodszym kolegom z gimnazjum z Zespołu Szkól z Oddziałami Integracyjnymi . Następnie młodzież kontynuowała czytanie w RADIU BARCJA w Powiatowym Domu Kultury . Każdy, kto przyniósł do biblioteki egzemplarz książki Quo vadis” Henryka Sienkiewicza, , mógł liczyć na przybicie okolicznościowej pieczęci otrzymanej z Kancelarii Prezyden ... Czytaj więcej »

Wyświetleń: 447 | Dodał: BibliotekaKętrzyn | Data: 2016-09-05 | Komentarze (0)