Sobota, 2024-04-27, 04:05 | Jesteś zalogowany jako Gość | Grupa "Goście"
Główna » 2014 » Listopad » 06

Dnia 24.10.2014r. odbyło się seminarium dla bibliotekarzy bibliotek publicznych województwa warmińsko-mazurskiego pełniących funkcje powiatowe.

W seminarium wzięło udział 20 dyrektorów i 10 bibliotekarzy. Starostę Kętrzyńskiego reprezentował p.dyr. Krzysztof Krupienik. Organizatorami seminarium były Wojewódzka Biblioteka Publiczna w Olsztynie oraz Powiatowa Biblioteka Publiczna w Kętrzynie.

Piątkowe seminarium rozpoczęło się od prezentacji multimedialnej przedstawionej przez dyrektor WBP w Olsztynie Panią Renatę Pietrulewicz, w której to prelegentka omówiła m.in. stan bibliotek powiatowych w województwie, sieć biblioteczną i zasięg czytelniczy w powiatach. Następnie dyrektorzy bibliotek pełniąc ... Czytaj więcej »

Kategoria: Spotkania | Wyświetleń: 537 | Dodał: BibliotekaKętrzyn | Data: 2014-11-06 | Komentarze (0)