Poniedziałek, 2023-02-06, 11:46 | Jesteś zalogowany jako Gość | Grupa "Goście"
Główna » 2014 » Listopad » 6 » Seminarium dla bibliotekarzy bibliotek publicznych województwa warmińsko-mazurskiego pełniących funkcje powiatowe.
11:49
Seminarium dla bibliotekarzy bibliotek publicznych województwa warmińsko-mazurskiego pełniących funkcje powiatowe.

 

   Dnia 24.10.2014r. odbyło się seminarium dla bibliotekarzy bibliotek publicznych województwa warmińsko-mazurskiego pełniących funkcje powiatowe.

       W seminarium wzięło udział 20 dyrektorów i 10 bibliotekarzy. Starostę Kętrzyńskiego reprezentował p.dyr. Krzysztof Krupienik. Organizatorami seminarium były Wojewódzka Biblioteka Publiczna w Olsztynie oraz Powiatowa Biblioteka Publiczna w Kętrzynie.

      Piątkowe seminarium rozpoczęło się od prezentacji multimedialnej przedstawionej przez dyrektor WBP w Olsztynie Panią Renatę Pietrulewicz, w której to prelegentka omówiła m.in. stan bibliotek powiatowych w województwie, sieć biblioteczną i zasięg czytelniczy w powiatach. Następnie dyrektorzy bibliotek pełniących funkcje powiatowe zaprezentowali swoje dotychczasowe działania na rzecz bibliotek   w powiecie. Kolejnym punktem spotkania było zaprezentowanie oferty WBP dla  w/w bibliotek.

    Było to pierwsze spotkanie wszystkich dyrektorów tych bibliotek, mające na celu integrację i wypracowanie działań, służących sieci bibliotek w powiecie. Liczymy, że zainicjuje to kolejne twórcze szkolenia.

                     

 

 

Kategoria: Spotkania | Wyświetleń: 477 | Dodał: BibliotekaKętrzyn | Rating: 0.0/0
Liczba wszystkich komentarzy: 0
Imię *:
Email *:
Kod *: