Poniedziałek, 2023-02-06, 12:17 | Jesteś zalogowany jako Gość | Grupa "Goście"
Główna » 2015 » Marzec » 3 » Wystawa
15:09
Wystawa

Powiatowa Biblioteka Publiczna   zaprasza   na wystawę promującą regionalnych   twórców literackich  pt.: "Piszę dlatego, że żyję"

Wystawa „Piszę dlatego, że żyję” przygotowana została z wyjątkowej okazji – przypadającej w 2014 r. dziesiątej edycji Wawrzynu – Literackiej Nagrody Warmii     i Mazur. Wyjątkowe jest również to, że laureaci wszystkich edycji nagrody zgodzili się wziąć udział w wystawie i udostępnili fotografie oraz wypowiedzi.  Fotografie, na których pokazują Wam – swoim czytelnikom, jacy są, i wypowiedzi, które kierują do Was. Dziesięć różnych osobowości, dziesięć różnych książek, które tworzą wyjątkowy kanon literacki regionu. Czy znacie najlepsze pozycje literackie regionu ostatnich 10 lat?

Wyjątkowe są również miejsca, w których możecie obcować z wystawą – biblioteki publiczne województwa warmińsko-mazurskiego, w których gości ekspozycja  To w nich na co dzień spotykacie się z literaturą i jej twórcami, również regionalnymi. Wystawa przygotowana została w Wojewódzkiej Bibliotece Publicznej w Olsztynie, aby służyć wszystkim bibliotekom publicznym regionu oraz ich czytelnikom.

 

    Wystawę  można obejrzeć w Powiatowej Bibliotece Publicznej

    
 
                                                                            
Wyświetleń: 475 | Dodał: BibliotekaKętrzyn | Rating: 0.0/0
Liczba wszystkich komentarzy: 0
Imię *:
Email *:
Kod *: