Piątek, 2024-04-26, 01:30 | Jesteś zalogowany jako Gość | Grupa "Goście"
Główna » 2015 » Maj » 21 » " Nowe zasoby w bibliotekach - gromadzenie i statystyka" - szkolenie
" Nowe zasoby w bibliotekach - gromadzenie i statystyka" - szkolenie

8 maja  2015  w Dniu Bibliotekarza  w PBP odbyło się szkolenie zorganizowane  przez Wojewódzką Bibliotekę Publiczną      w Olsztynie  dla 20 bibliotekarzy  z powiatu     kętrzyńskiego pt." Nowe zasoby  w bibliotekach - gromadzenie i statystyka" . Szkolenie  przeprowadziła p. Anna Michałkiewicz  - kierowniczka  Działu Gromadzenia  i Opracowywania Zbiorów  WBP  oraz p. Joana Burska - instruktor WBP w zakresie gromadzenia i analizowania  danych statystycznych bibliotek publicznych województwa.  Program szkolenia obejmował zagadnienia związane  z obowiązującymi zasadami gromadzenia nowych zbiorów  w bibliotekach : audiobooki, ibuki, ,danymi statystycznymi związanymi z tymi zasobami  oraz podstawami statystyki bibliotecznej.

Wyświetleń: 610 | Dodał: BibliotekaKętrzyn | Rating: 0.0/0