Czwartek, 2024-04-25, 15:52 | Jesteś zalogowany jako Gość | Grupa "Goście"
Główna » 2014 » Grudzień » 5 » Szkolenie
Szkolenie

W  dniach 12, 17-21 listopada  w Powiatowej Bibliotece Publicznej odbyło się   szkolenie "Internet bez granic" o znaczącym tytule "Nie bój się myszy".

Projekt był współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju   Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Rozwój Polski Wschodniej.

W szkoleniu wzięło udział 12 uczestników w wieku 45+, a jego celem była   praktyczna nauka posługiwania się komputerem oraz  umiejętność korzystania          z   usług internetowych, wykorzystanie treści  dostępnych   w Internecie , komunikacje za pomocą  Internetu  oraz  aktywizacja   ludzi starszych    i  próba zachęcenia  ich do korzystania z nowoczesnych narzędzi komunikacji.
       Na zakończenie kursu każdy z uczestników otrzymał certyfikat  umiejętności  potwierdzający, że    „Nie boi się myszy” oraz gratulacje   trenera kursu p. Konrada   oraz służącego   pomocą  techniczną uczestnikom    p. Karola .

Wyświetleń: 513 | Dodał: BibliotekaKętrzyn | Rating: 0.0/0