Wtorek, 2024-04-23, 17:50 | Jesteś zalogowany jako Gość | Grupa "Goście"
Główna » 2015 » Maj » 21 » Spotkanie Dyrektorów Bibliotek Publicznych z Powiatu Kętrzyńskiego
Spotkanie Dyrektorów Bibliotek Publicznych z Powiatu Kętrzyńskiego

W dniu 24 kwietnia 2015 r.  odbyło się spotkanie z Dyrektorami  Bibliotek Publicznych  Powiatu Kętrzyńskiego .  Na sieć  bibliotek  publicznych  powiatu kętrzyńskiego składa się 16 bibliotek : PBP w Kętrzynie,Miejska Biblioteka w Kętrzynie, Miejska Biblioteka w Reszlu, Miejsko-Gminna Biblioteka Publiczna  w  Korszach, ,Biblioteka Publiczna Gminy Ketrzyn w Czernikach, Gminna Biblioteka Publiczna  w Barcianach ,Gminna Biblioteka w Srokowie oraz 9 fili bibliotecznych : Ketrzyn (2 filie ), Wopławki ,Pilec, Św Lipka, Łankiejmy,Garbno,,Sątoczno, Kraskowo.  Na spotkaniu omówiono wyniki działalności  bibliotek  publicznych  w 2014 roku.Przedstawiono formy współpracy  Powiatowej Biblioteki  Publicznej z bibliotekami  powiatu. Zaprezentowano ofertę szkoleń  organizowanych dla bibliotekarzy w Powiatowej  Bibliotece Publicznej w 2015 r.. Na zakończenie dyrektorzy  wymienili się  doświadczeniami   z   realizacji    projektów w swoich bibliotekach.

Kategoria: Spotkania | Wyświetleń: 565 | Dodał: BibliotekaKętrzyn | Rating: 0.0/0