Piątek, 2024-04-19, 11:40 | Jesteś zalogowany jako Gość | Grupa "Goście"
Główna » 2015 » Styczeń » 29 » Kurs komputerowy
Kurs komputerowy

W Powiatowej Bibliotece Publicznej  w Kętrzynie w  dniach 15-22.01 2015  odbyła  się  druga edycja kursu komputerowego  w ramach Projektu  „ Internet bez Granic ".Szkolenie  skierowane było dla osób w wieku 45+  , w którym  uczestniczyli  osoby  bezrobotne.

Szkolenie było bezpłatne, przeprowadzane przez zewnętrznego trenera, metodą warsztatową, trwało; 6 dni po 4 godziny

Podczas zajęć uczestnicy kursu podstaw  nauczyli się obsługi komputera w środowisku Windows, praktycznego wykorzystania dostępnych aplikacji i zasobów Internetu. Każdy uczestnik na zakończenie zajęć certyfikat nabycia umiejętności cyfrowych.

Program „Internet bez granic” ma na celu likwidację wykluczenia cyfrowego oraz aktywizację zawodową mieszkańców warmińsko-mazurskiego.

Wyświetleń: 511 | Dodał: BibliotekaKętrzyn | Rating: 0.0/0