Poniedziałek, 2023-02-06, 11:52 | Jesteś zalogowany jako Gość | Grupa "Goście"
Główna » 2014 » Wrzesień » 3 » BEZPŁATNE SZKOLENIA "INTERNET BEZ GRANIC"
09:25
BEZPŁATNE SZKOLENIA "INTERNET BEZ GRANIC"

Powiatowa Biblioteka Publiczna w Kętrzynie zaprasza do udziału w szkoleniach w ramach projektu " INTERNET BEZ GRANIC" zainicjowanego  przez Fundację  Orange.                  

Cykl szkoleń skierowany jest do osób w wieku 45+, zagrożonych wykluczeniem cyfrowym, dla których nowe umiejętności mogą mieć istotny wpływ na zaistnienie na rynku pracy oraz do osób w wieku przedemerytalnym i emerytalnym. Szkolenia będą odbywać się w dwóch grupach, a program dostosowano do potrzeb osób nie posiadających umiejętności korzystania z Internetu lub posiadających tę umiejętność na niższym poziomie.
Program szkoleń obejmował będzie: podstawy obsługi komputera, zapoznanie się z możliwościami wyszukiwarek Internetowych, poznanie przydatnych stron www (zakupy, informacja, komunikacja, poznawanie świata), korzystanie z darmowych metod porozumiewania się przez Internet ( Skype, Gadu-gadu, poczta elektroniczna).                                        

 Szkolenie jest całkowicie bezpłatne, przeprowadzane przez zewnętrznego trenera, metodą warsztatową, trwać ma 6 dni po 4 godziny. Każdy uczestnik otrzyma pomoce naukowe,          a na zakończenie zajęć certyfikat nabycia umiejętności cyfrowych.


Szkolenia  będą odbywały się w czytelni  biblioteki.

Zgłoszenia osobiście lub  telefoniczne pod numerem tel.  89 751 38 14                        

Zapisy trwają do 3 października 2014 r.                                 

Ilość miejsc ograniczona.

Kategoria: Polecamy | Wyświetleń: 534 | Dodał: BibliotekaKętrzyn | Rating: 0.0/0
Liczba wszystkich komentarzy: 0
Imię *:
Email *:
Kod *: